خاکستر
آرشیو
موضوع بندی
دوشنبه 21 خرداد‌ماه سال 1386
گیر ندید

اولین واکنش به دست دادن خاتمی با زنان در سایت بازتاب

 

"انتشار فیلم و تصاویری از دست دادن سیدمحمد خاتمی با چند زن، ابهاماتی را برای بسیاری از علاقه‌مندان وی به وجود آورده است.
به گزارش خبرنگار «بازتاب»، در این فیلم که گویا مربوط به سفر رئیس‌جمهور سابق به ایتالیاست و صادق خرازی و محمدجواد فریدزاده او را همراهی می‌کنند، حجت‌الاسلام خاتمی پس از مراسم سخنرانی، به ابراز احساسات و احوالپرسی برخی از حاضران پاسخ می‌گوید و در این میان، با چند تن از زنان نیز دست می‌دهد.
این در حالی است که بنا بر نظر قریب به اتفاق مراجع تقلید و مجتهدان، دست دادن با زن نامحرم، حرام است و در این میان، تنها آیت‌الله منتظری، آن هم با شرایطی، فتوا بر جواز چنین اقدامی داده است.
این گزارش می‌افزاید: انتشار این فیلم و چنین اقدامی از سوی این چهره روحانی با شگفتی علاقه‌مندان متشرع خاتمی که امام خمینی، او را فرزند باتقوای خود خوانده‌اند، روبه‌رو شده است.
به گفته این گروه، خاتمی باید پاسخ دهد که آیا فیلم مذکور دارای خدشه است، وی هنگام دست دادن با زنان حاضر در مسیر، متوجه جنسیت آنان نشده یا به حکم شاذ مورد اشاره عمل کرده است و یا موضوع چهارمی در میان بوده است؟"

 

سایت بازتاب در این موقعیت چه عملی را برای خاتمی پیشنهاد می کرد آیا او باید دستش را پس می کشید که به نظر من بی ادبانه ترین کار ممکنه بود و عملی جز این انتظار نمی رفت .

بازتاب بهتر است قسمت نظرات را باز بگذارد بعد از ۸000 بازدید کننده از این مطلبش هنوز نظری در آن دیده نمی شود.

و یا بجایش به اینجا مراجعه کنند و نظراتش را بخوانند.

 

 

مطلب تکمیلی: جوابیه دفتر محمد خاتمی و صادق خرازی به سایت بازتاب!


برای عضویت در خبرنامه این وبلاگ نام کاربری خود در سیستم بلاگ اسکای را وارد کنید
نام کاربری
تعداد بازدیدکنندگان : 265038


Webstats4U - Free web site statistics Personal homepage website counter
hit counters

Powered by BlogSky.com

عناوین آخرین یادداشت ها